شنبه 13 آذر 1400

 

اگر با موبایل پرینتر ها و از مزیت های  داشتن یکی از آنها آشنایی ندارید، پس احتمالا اطلاعات حیاتی که می تواند به اجرای تجارت آرام تر شما کمک کند، و افزایش تولید و کارآمدی و هر آنچه که خط سودآوری شما را بهبود می بخشد را از دست داده اید. می خواهیم دنیای موبایل پرینترها را کشف کنیم و دریابیم آیا آنها می توانند تجارت شما را بهبود بخشند و اگر اینگونه باشد دقیقا چگونه اینکار را انجام خواهند داد.

مزیت های استفاده از موبایل پرینتر

چاپ از موبایل

موبایل پرینتر وسیله ای کوچک و قابل حمل میباشد و امکان چاپ بی سیم از هرجایی، عمدتا از دستگاه های موبایل مانند گوشی های هوشمند، تبلت ها و سایر دستگاه ها را می دهد. مزیت هایی برای چاپ این چنینی وجود دارد و داشتن موبایل پرینترها می تواند برای بیشتر تجارت های دنیا در حجم زیادی از زمان صرفه جویی کند.

موبایل پرینترهای زیادی در محدوده قیمت و عملکردهای مختلف وجود دارند اما ویژگی مورد توجه آنها این است که هر شخصی با هر دستگاهی اعم از موبایل، تبلت و کامپیوتر، می تواند به موبایل پرینتر متصل شده و عمل چاپ را انجام دهد. این قضیه مشخصا نسبت به روش قدیمی چاپ که یک لپ تاپ یا دسکتاپ می بایست به چاپگر متصل می شد تا چاپگر و درایورها نصب شوند، مزیت بیشتری دارد.

مزیت های استفاده از موبایل پرینتر

چرا ممکن است یک موبایل پرینتر مورد نیاز باشد؟

موبایل پرینترها در دنیای تجاری امروزه برای یک دلیل خیلی ساده، استفاده می شوند؛ این بخاطر این است که هر کسی از دستگاه های موبایل استفاده می کند. حتی اگر شرکت شما به طور خاص دستگاه های موبایل را برای کارمندان در نظر نگیرد (که بسیاری از شرکت ها اینکار را می کنند) احتمال آن خیلی زیاد است که کارمندان شما از دستگاه های شخصی موبایل خود برای وظایف مربوط به کار استفاده کنند. چک کردن ای میل ها، به دست آوردن اطلاعات و آپدیت یا چک کردن تقویم کارهایی هستند که با دستگاه موبایل انجام می شوند. در واقع، این روزها تقریبا می توانید هرکاری که با لپ تاپ یا کامپیوتر انجام می دهید را با دستگاه موبایل انجام دهید. به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح می دهند به صورت نیمه وقت با آنها کار کنند و تقریبا افراد زیادی از آنها به صورت انحصاری استفاده می کنند.

مزیت های استفاده از موبایل پرینتر

مزیت های داشتن موبایل پرینتر

 

  • ممکن است شما به سخت افزار کمتری نیاز داشته باشید: از آنجاییکه معمولاً از کامپیوترهایی مانند دسکتاپ ها و نوت بوک ها چاپ گرفته می شود، نیاز ندارید که با موبایل پرینتر ها، به هر کامپیوتر یا شبکه ای وصل شده و چاپ بگیرید.
  • آنها فضای کمتری اشغال می کنند: اگر برای یافتن فضا برای تجهیزات در دفترتان دچار مشکل هستید، این قضیه حائز اهمیت است. دستگاه های چاپ با موبایل معمولا از پرینترهای قدیمی کوچکتر هستند.
  • موبایل پرینترها می توانند همیشه در دسترس باشند: از آنجاییکه موبایل پرینترها، سیار هستند می توانند برای چاپ گرفتن از خارج از دفتر استفاده شوند. به جای چاپ گرفتن چیزی در وقت دیگری و پست کردن یا فکس کردن آن، می توانید از موبایل پرینتر در زمان نهار کاری، در هتل، کنفرانس یا هرجاییکه دستگاه موبایل خود را حمل می کند استفاده کنید.
  • دستگاه های چاپ با موبایل، دارای کیفیت بالا هستند: بسیاری از مالکان تجاری نگران آپ گرید یا سرمایه گذاری در موبایل پرینترها هستند زیرا آنها فکر می کنند کیفیت کاهش خواهد یافت. با اینحال اگر از عمر چاپگرهای شما بیش از چند سال می گذرد، احتمالش زیاد است که موبایل ها نیاز به آن کیفیت را برآورده کنند و یا کیفیتشان بیشتر از آن نیز باشد.
  • هر گونه گوشی موبایلی، می تواند با موبایل پرینتر سازگار باشد: لذا نیاز ندارید اسنادی که می خواهید چاپ بگیرید را به کامپیوتر منتقل کنید. وقتی آن را در دستگاه موبایل خود انتقال و یا ایجاد کردید و به آن دسترسی دارید، می توانید به راحتی آن را چاپ بگیرید.
  • امیدواریم مطالب فوق برایتان مفید واقع شده باشند

آدرس دفتر مرکزی

آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام، نرسیده به آبرسان، خیابان رضانژاد جنوبی (به سمت پاستور)، ساختمان روادار، پلاک 1، ایرانمهر
شماره تماس : 33250812-041     تلفن  همراه: 09142152586
شماره فکس:   33250812-041
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

        

سوالی دارید؟ لطفا پیام بگذارید
نام و نام خانوادگی *
لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
پست الکترونیکی *
لطفا آدرس پست الکترونیکی خود را صحیح وارد نمایید.
موضوع پیام *
لطفا موضوع پیام ارسالی خود را بنویسید.
پیام *
لطفا متن پیام خود را تکمیل نمایید.
ورودی نامعتبر است